Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Ruszyło Forum Równych Szans i Praw Kobiet

Zebranie założycielskie odbyło się w pomieszczeniach organizacji pozarządowych gryfowskiego Ratusza.

 

Na zebraniu powołano trzyosobowy zarząd, w którego składzie znalazły się panie Beata Mgłosiek – przewodnicząca, Małgorzata Szczepańska – wiceprzewodnicząca oraz Teresa Ciereszko – sekretarz.

Celem Forum jest m.in. działanie na rzecz równości kobiet i mężczyzn we wszystkich dziedzinach życia, przeciwdziałanie ubóstwu i przemocy, a także zwalczanie stereotypów oraz promowanie zrównoważonego udziału kobiet w życiu społecznym i politycznym.

 

18 stycznia 2014 roku we Wrocławiu odbył się I Zjazd Dolnośląskiego Forum Równych Szans i Praw Kobiet. Nasza koleżanka Beata Mgłosiek została wybrana na wiceprzewodniczącą.

 

Zapraszamy Panie do wspólnej pracy w naszym Forum. Każdą z Pań chcącą uczestniczyć w naszej platformie proszę o kontakt e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem